Kategorie

Nasze hity

Kontakt

  • E-mail:kubkoland@felixcom.pl
  • Telefon609-960-760
    691-960-760
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 13.00

Informacje

Obsługujemy płatności.

  • PayU
  • Przelewy24
» Płatności

Płatności

FORMY PŁATNOŚCI KUBKOLAND.PL

1.        W sklepie internetowym KUBKOLAND.PL płatności za Towar można dokonywać wyłącznie w złotych polskich (PLN), w następujący sposób:
   a.        gotówką przy odbiorze Towaru w naszej placówce,
   b.        przelewem na rachunek bankowy Sklepu nr  21 1140 2004 0000 3102 3491 3954 prowadzony przez MBANK,
   c.        przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej - PayU, prowadzącym działalność operacyjną pod adresem: http://www.payu.pl.

2.         Klient nie może łączyć różnych form płatności za jedno zamówienie.

3.         Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej PayU jest zobowiązany do uiszczenia należności w  terminie, który nie spowoduje opóźnienia w płatności za Towary i obciążenia klienta odsetkami w wysokości ustawowej. Roszczenie o zapłatę za Towary i koszty przesyłki powstaje z chwilą dostarczenia Towarów.
 
4.          Płatności przelewem za pośrednictwem systemu płatności PayU mogą dokonywać wyłącznie osoby uprawnione do posługiwania się danym instrumentem na warunkach ustalonych pomiędzy Klientem, a podmiotem - operatorem danego systemu płatności elektronicznej. Po dokonaniu wyboru systemu płatności elektronicznej PayU, Sklep od razu przekierowuje Klienta na właściwą stronę podmiotu – operatora danego systemu płatności elektronicznej – w celu sfinalizowania procedury wniesienia płatności.
   
5.              Zasady dokonywania płatności przez Klientów za pośrednictwem Systemu PayU:
   a.         Płatności za pośrednictwem Systemu PayU mogą dokonywać wyłącznie osoby uprawnione do posługiwania się danym instrumentem, w oparciu o który następuje realizacja płatności, w szczególności daną kartą płatniczą może posługiwać się wyłącznie jej uprawniony posiadacz.
   b.        Sklep w swoim serwisie udostępnia Klientom odpowiedni formularz transakcji. Dane z formularza są automatycznie przekazywane do Partnera Systemu PayU za pośrednictwem Systemu PayU.
   c.         Klient, po zatwierdzeniu formularza transakcji w sklepie i wybraniu formy płatności za pośrednictwem SystemuPayU, jest automatycznie przekierowywany odpowiednio:
      -        w przypadku płatności dokonywanych przy użyciu karty płatniczej – na stronę internetową Partnera SystemuPayU będącego centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym,
      -        w przypadku płatności w drodze przelewu internetowego – na stronę internetową Partnera Systemu PayU będącego bankiem,
      -          w przypadku płatności w drodze przelewu tradycyjnego – na stronę internetową Serwisu PayU.
d.         W celu dokonania płatności Klient powinien potwierdzić dokonanie płatności na stronach internetowych odpowiedniego Partnera Systemu PayU zgodnie z zasadami określonymi przez tego Partnera. W przypadku dokonywania jakichkolwiek zmian w formularzu płatności udostępnionym na tych stronach i automatycznie uzupełnionym przez System PayU, płatność może nie zostać zrealizowana.

6.              Bezpieczeństwo transakcji zapewniają i gwarantują PayU S.A. 

 
alt

Przejdź do strony głównej
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).